Skolēniem

Supervāvere

Piedzīvojumu parks Supervāvere un pikniks svaigā gaisā ir lieliska atslodze no mācībām un aizraujošs, klasi saliedējošs pasākums.
Rudeņos un pavasaros tradicionāli ciemos gaidām skolēnu grupas. Šim mērķim piedāvājam parku apmeklēt par īpašu – skolēnu grupu cenu. Turklāt, pavadošie skolotāji par šo atrakciju nemaksā neko. Cenā iekļauts arī cimdu pāris katram apmeklētājam. Tomēr mazajiem vēlams ņemt līdzi savus cimdus.
Gaidīti ir gan mazie bērni (vismaz 110 cm), gan visi citi, kas gatavi izkustēties, pārbaudīt savu drosmi un spēkus, un paskatīties uz Gaujas ieleju no 16 metru augstuma.
Pirms došanās trasē katrs apmeklētājs tiek “ietērpts” drošības sistēmā, to dara pats instruktors, lai pārliecinātos, ka viss uzvilkts pareizi. Skolotājam vai citai atbildīgajai personai ir jāaizpilda parka lietošanas līgums ar visu grupas dalībnieku vārdiem.

 Lai izietu trases un kārtīgi izdauzītos kopā ar klases biedriem, vajadzēs vismaz 3 stundas.

Cena: 6 eur/bērns

skolēnu ekskursijas

Jāņtārpiņu naktis

Neparasts piedzīvojums nakts tumsā!

Šis ir īpaši aizraujoši, jo Supervāveres trases var iet arī pilnīgā nakts tumsā, kad sajūtas ir vēl asākas, jo nereti nav redzams, cik tālu ir zeme un kas vēl sagaida priekšā. Taču drošība nemainās – galvenais ievērot visus instruktāžā dotos norādījumus.

Lai piedalītos Jāņtārpiņu naktīs, grupā jābūt vismaz 8 personām. Iegādājoties biļetes, papildus drošības aprīkojumam apmeklētājam tiek izsniegts arī galvas lukturītis, kura gaisma ir pietiekami spoža, lai varētu saskatīt pārvaramos šķēršļus, skaisto nakts ainavu un arī vērot, kā sokas pārējiem piedzīvojumu meklētājiem.

Par papildus samaksu pirms vai pēc atrakciju iziešanas apmeklētāji var sildīties pie ugunskura un cept desiņas vai palikt nakšņot mājīgajā Ozolkalna kempingā, teltīs vai namiņos.

Cena: 11,50 eur/bērns

skolēnu ekskursijas

Drosmīgo ceļojums

Piedzīvojumu pārgājiens mežā ar aizraujošiem prāta, atjautības un veiklības uzdevumiem

Ceļojums ir domāts aktīviem, jautriem, azartiskiem piedzīvojumu meklētājiem, kas pavadot laiku svaigā gaisā, vēlas iemācīties jaunas un noderīgas lietas. Piedāvājam lietderīgi pavadīt dienu mežā, gleznainā Gaujas Nacionālā parka teritorijā, kompetentu instruktoru vadībā.

Cena: 7,00 EUR persona

Informācija un pieteikšanās pa tālr. 26 400 200 vai 28393410 info@ozolkalns.lv

skolēnu ekskursijas