Par parku

Piedzīvojumu parkā Supervāvere visiem aktīvās atpūtas cienītājiem ir iespēja izmēģināt vairāk kā 60 atrakcijas:

augstu un zemu kokos izvietoti dažādi virvju ceļi, pārejas un šķēršļi, kā arī ierīkoti nobraucieni pa trosēm. Laižoties pa garākajiem šāda veida nobraucieniem Latvijā gar ausīm svilpo vejš un acīm paveras lielisks skats uz Gaujas senlejas koku galotnēm.

Piedzivojumu parks SUPERVĀVERE konstruēts sadarbībā ar pieredzējušiem Francijas inženieriem, kuri savas zināšanas izmantojuši, lai radītu oriģinālas atrakcijas, kas piemērotas mūsu videi un no kurām liela daļa citur Latvijā nav sastopamas. Lielais atrakciju skaits nodrošina iespēju izvēlēties saviem spēkiem, vēlmēm un drosmei atbilstošāko, līdz ar to, pie mums aktīvi atpūsties un izbaudīt brīnišķīgo dabu var gan pieaugušie, gan bērni.

Apmeklējot Piedzīvojumu parku SUPERVĀVERE, Jums ir iespeja atpūsties no pilsētas steigas un trokšņa, izjust saikni ar dabu, parbaudīt savu fizisko sagatavotību un spēkus, gūt gandarījumu pārvarot šķēršļus, kā arī kvalitatīvi pavadīt savu brīvo laiku kopā ar ģimeni un draugiem. Brīdinām – vakarā pēc atrakcijām Jūs iemigsiet daudz dziļākā un saldākā miegā kā parasti :)

 

Mēs dodam Jums garantiju, ka Piedzīvojumu parkā SUPERVĀVERE Jūs sagaida:

Laipna apkalpošana
Mēs - Piedzīvojumu parka SUPERVĀVERE darbinieki - esam priecīgi sagaidit ikvienu piedzīvojumu meklētaju, laipni sniedzot visu nepieciešamo informāciju, iedrošinot tikt pāri grūtākajiem šķēršļiem, kā arī palīdzot tiem, kas zaudējuši vai pārvērtējuši savus spēkus.

Drošība
Piedzīvojumu parks SUPERVĀVERE konstruēts sadarbībā ar pieredzējušiem Francijas inženieriem, kas veidojuši līdzīgus parkus daudzās pasaules valstīs. Trosēm, virvēm un koka platformām ir visi nepieciešamie stiprinājumi. Turklāt, katram piedzīvojumu meklētājam OZOLKALNA parkā tiek izsniegta drošības josta un instruktors sniedz nepieciešamo apmācību, lai ikviens atrakcijas varētu iziet bez starpgadījumiem.

Ar pakalpojuma līgumu varat iepazīties šeit

Saudzīga attieksme pret dabu
Tā kā OZOLKALNS atrodas Gaujas Nacionālā parka teritorijā, mēs esam īpaši domājuši par to, lai, ierīkojot atrakcijas, netiktu nodarīts postījums dabai. Drošības stiprinājumi veidoti tā, lai nebojātu kokus. Troses, virves un koka platformas projektētas tā, lai pēc iespējas saglabātu apmeklētājiem tīkamo dabisko parka ainavu.
supervāvere OZOLKANS trase piedzīvojums latvija cēsis atpūta