Dabas spēks un garša 17.maijā

Saulrieta baudīšana Gaujas Nacionālajā parkā ir kā ceļojums miera oāzē. Pievienojies saulrieta baudīšanai arī Tu un dodies dabas burvības, vēstures zināšanu, skaņu un garšu ceļojumā kopā ar mums!
Mēs zinām skaistākās vietas, kurās var pilnībā izbaudīt saulrieta maģiju, un vēlamies ar šīm vietām dalīties arī ar jums. Šo pārgājienu iesāksim ar izzinošu pastaigu pa Cīrulīšu un Spoguļu klints dabas takām, kur varēsiet ielūkoties dabas noslēpumos un vēsturē. Pēc tam mūsu ceļš vedīs uz Ozolkalnu, kur notiks tējas mandalas maģiskais rituāls. Šis rituāls ir ceļš uz iekšējo mieru un harmoniju, ļaujot izjust kā daba savienojas ar mums. Pabeigsim vakaru ar tējas baudīšanas rituālu, atrodoties dabas klēpī un ieklausoties zvangu skaņās meditācijas peldē. Šī pieredze sasaistīs ne tikai izjūtas, bet arī garu, sniedzot neaizmirstamu piedzīvojumu, kas uzplauks jūsu dvēselē ilgi pēc šī vakara.
Pasākumā piedalīsies:
Evita Lūkina - Lauku tēja saimniece;
Mārcis Palsiņš - bungu un skaņu meistars;
Sigita Klētniece - vides gide
Pirmreizējā pasākuma īpašā cena 45 eur no cilvēka (ieļauts ir pasākuma organizēšana, vadīšana, tēju mandalu nodarbība, tējas dzeršanas rituāls kā arī muzikāla priekšnesuma baudīšana ar zvangām.) Šis būs īpašā piedāvājuma pirmais pasākums. Pasākums varēs notikt, ja būs pieteikušies vismaz 15 dalībnieki.


Piesakies jau šodien rakstot: cesisinside@gmail.com vai zvanot 29109965 (Sigita).
Sliktākos laika apstākļos visu minēto baudīsim stikla sajūtu namiņos.

May be an image of text that says "17. maija vakarã Dabas baudišana Gaujas krastos un kalnos lenãc dabă kopa ar mums #CESIS INSIDE"