Parks un kross

Katru gadu, ja to atļauj laikapstākļi un sniega daudzums, tiek veidota Latvijā garākā snow/ski cross trase ar vairākām virāžām, tramplīniem un citiem elementiem. Tā ir piemērota kā iesācējiem, tā arī jau pieredzējušiem braucējiem. 

2021/22. gada sezonā ir atvērts neliels snow/ski parks ar "džampiem " un "slaidiem". Šobrīd parkā ir piecas konstrukcijas - gogrētā 6 metrus garā truba, tad seko mazais "kikeris" - aptuveni 1m, kas ir izcils jaunajiem braucējiem vai freestyle braucējiem, kas vēlas paprakstizēt ātrumu pirms lēkšanas.Pēc tam seko 3-4 m reils, uz kura var lēkt no sāniem vai uzbraukt taisni. Uz nogāzes pa kreisi no nomas atrodas 10 m kikeris, uz kura ir iespējams sajust labu ātrumu. Tam seko 10 m galda tramplīns, uz kura ir vēl viena gofrētā truba, kura ir ierakta, lai var lēkt no sāniem vai priekšas unntajā pat laikā izmantot kā quarterpipe. Kopimā parks veidots visiem snova un slēpju entuaziastiem, kuri v;elas apgūt trikus un kontroli pār saviem dēļiem un slēpēm unn vienkārši jautri un interesanti pavadīt laiku uz kalna. Tajā pašā laikā tas dod iespēju progresēt braucējiem un attīstīt savas prasmes.

Taču, tā kā šogad ziema mūs nelutina ar pastāvīgu un noturīgu aukstumu, snow/ski krosa trase nav uzbūvēta. 

2011. gadā Ozolkalns - vienīgais kalns, kas neatrodas kādā no kalnu lielvalstīm, tika iekļauts Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) 2011. gada snovbordkrosa Eiropas kausa izcīņas kalendārā. Sacensībās piedalījās visi vadošie Eiropas sportisti.